הקשר החברתי

עסקים וחברה, יזמות ופילנתרופיה

הקשר החברתי header image 3

מאגר כלים ומידע

מכאן תוכלו להגיע לדפים בנושא יזמות חברתית, פילנתרופיה וחינוך. מדי פעם יתווספו לכאן הפניות נוספות. אתם מוזמנים לתרום לבניית המאגר. פנו אלי במייל או השאירו הודעה בתחתית דף זה.

מנועי חיפוש ממוקדי נושא (בקרנות פילנתרופיות או באתרי חדשות)

מאגרי מידע

  • דפי הקשר החברתי – רשימת העסקים החברתיים של ישראל – עסק חברתי: אתר מבית 'הקשר החברתי' בו תמצאו רשימה של עסקים חברתיים בישראל, לוח מודעות לחיפוש שותפים למיזם עסקי-חברתי, חיפוש משקיעים בעסק חברתי (האתר בשלב בטא, בבניה). גרסת בטא נוספת, הנמצאת בבניה: דפי הקשר החברתי: פורטל לעסקים חברתיים בישראל.
  • תיעוד פעילות פילנתרופית בתקשורת: קובץ גיליון אלקטרוני שבו אני מעדכן הפניות לכתבות בנושא פילנתרופיה מכלי תקשורת בארץ.
  • גיידסטאר ישראל: אתר המציג את המסמכים שהגישו כל העמותות הרשומות בישראל לרשם החברות (והעמותות).  עיקר המסמכים עוסקים בדווח כספי ומילולי על פעילותן השנתית של העמותות, ודיווח על חמשת מקבלי השכר הגבוה בעמותה. בנוסף, האתר מאפשר לעמותות להציג מידע מטעמן על הארגון והפעילות שלהן. גיידסטאר ישראל הוא חלק מ-'גיידסטאר בינלאומי' (Guidstar International), ארגון שמטרתו להציג מידע באופן אמין וגלוי כדי להקל על יצירת קשרים בין תורמים לעמותות. השותפים הישראלים למיזם הם: משרד המשפטים (שמנהל את רשם החברות והעמותות), יד הנדיב וג'ויינט ישראל. האתר מתופעל על ידי ארגון NPTech חברה לתועלת הציבור שמטרתה קידום השימוש בטכנולוגיות מידע במלכ"רים.
  • מאגר יוזמות בתמיכת הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות: באתר הקרן ניתן למצוא תיאור מפורט של יוזמות חינוכיות שזכו לסיוע מהקרן, לפי תחום פעילות או שנה.

חיפוש עבודה בארגונים חברתיים

אסף.

→ 2 א

השארת תגובה

2 תגובות עד כה ↓